Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Przeprowadzki Polska Szwecja - Paczki do Szwecji busem | Sprytny Lisek
Paczki Polska Szwecja | Przeprowadzki | Transport
Kontakt: +48 780 185 19

Przeprowadzki Polska Szwecja

Sprytny Lisek zorganizuje Ci sprawną przeprowadzkę na trasie Polska Szwecja

Przeprowadzki Polska Szwecja

Zmiana miejsca zamieszkania to ważna decyzja, która wiąże się z wieloma zajęciami, które trzeba wykonać. Jako firma zajmująca się transportem organizujemy przeprowadzki Polska Szwecja od podstaw i pomożemy Ci przewieźć rzeczy. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych mebli, sprzętu i drobnych przedmiotów, przewieziemy je w nowe miejsce. Wystarczy je spakować, jeśli jest taka możliwość to rozmontować  i przygotować do transportu. W umówionym terminie przyjedziemy, załadujemy do pojazdu i zawieziemy na miejsce pod nowy adres, który nam wskażesz. Dzięki nam Twoja przeprowadzka minie szybko i sprawnie.

Dni wyjazdu

Przeprowadzki z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Przeprowadzki ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 19
biuro@paczkiszwecja.pl

Możemy zorganizować przeprowadzkę również w innym, wygodnym dla Ciebie terminie!

Cena przeprowadzki Polska Szwecja

Koszt przeprowadzki Polska Szwecja wyceniany jest indywidualnie dla każdego klienta. Przy kalkulacji pod uwagę bierzemy między innymi czas oraz odległość którą musimy przebyć. Ceny naszych usług nie są wygórowane i zapewniamy profesjonalny transport do Szwecji w kwocie dostępnej na każdą kieszeń. Zapraszamy do kalkulacji i rezerwacji terminu.

Informacje i warunki transportu

Jeśli to możliwe to rozmontuj meble, zabezpiecz wszystkie rzeczy szczególnie zwracając uwagę na te delikatniejsze oraz sprzęt RTV i AGD. Mniejsze przedmioty zapakuj w pudełka. Opisz każdy pakunek by łatwiej było Ci rozpakować się na miejscu, a nas zapakować do pojazdu w taki sposób by nic nie uległo zniszczeniu.

Zazwyczaj opłatę pobieramy w monecie, gdy przyjeżdżamy po rzeczy. W drodze wyjątku, po wcześniejszym uzgodnieniu rozliczenia możemy dokonać po wykonanym zleceniu.

Jesteśmy legalną firmą, dzięki temu każdy transport jest z góry ubezpieczony. Zaleca się przeprowadzenie oględzin rzeczy przy naszych kierowcach, jeśli coś uległo zniszczeniu to wystarczy spisać protokół i skontaktować się z nami telefonicznie w ciągu 14 dni.

Polecamy, aby zarezerwować termin na przeprowadzki Polska Szwecja z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Taki okres pozwoli zarówno nam jak i tobie na dokładne zaplanowanie usługi. Jeśli czekasz z zamówieniem do ostatniej chwili termin, którym jesteś zainteresowany może być już zajęty.

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
RTV elastyczne wymiary do 30kg / szt od 100 zł
AGD elastyczne wymiary do 50kg / szt od 120 zł
Sofa / Kanapa elastyczne wymiary do 80kg / szt od 150 zł
Łóżko elastyczne wymiary do 80kg / szt od 150 zł
Pozostałe meble elastyczne wymiary do 80kg / szt od 150 zł
Pudełka 90cm x 90cm x 90cm do 40kg od 100 zł / szt

ZAMÓW CAŁY SAMOCHÓD W DUŻO NIŻEJ CENIE NIŻ NADAJĄC NA SZTUKI!

Ile możemy spakować w jednej przeprowadzce busem?

2
Telewizory
4
Kanapy / Łóżka
14
Pojedyncze meble
24
Kartonowe pudełka