Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Paczki Polska Szwecja - Paczki do Szwecji busem | Transport do Szwecji
Paczki Polska Szwecja | Przeprowadzki | Transport
Kontakt: +48 780 185 19

Paczki Polska Szwecja

Wysyłaj tanio z adresu pod adres paczki Polska Szwecja

Paczki Polska Szwecja

Transportujemy przesyłki do Szwecji kilka razy w tygodniu w obydwu kierunkach. Zawsze dowozimy każdy pakunek bezpośrednio do celu wyznaczonego przez nadawcę, ponieważ świadczymy kompleksowe usługi. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i informujemy o dokładnej godzinie przybycia. Dbamy o jakość naszych usług, dzięki temu paczki Polska Szwecja dojeżdżają szybko i w nienaruszonym stanie na miejsce. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, to wystarczy, że zarezerwujesz termin, resztą zajmiemy się my. Stawiamy na kompleksowe działania, by spełnić Twoje potrzeby transportowe. Pamiętaj, że wszystkie nasze usługi są w bezpłatnym systemie Door to Door.

Dni odbioru przesyłek

Paczki z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Paczki ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 19
biuro@paczkiszwecja.pl

Cena przesyłki Polska Szwecja

Ceny naszych usług paczki Polska Szwecja nie są wygórowane i dzięki temu dostępne na każdą kieszeń. Rezerwacja terminu jest całkowicie bezpłatna, nie wymagamy również  żadnej przedpłaty, ufamy naszym klientom i transakcji dokonujemy po przybyciu po paczki do Szwecji. Dodatkowo całkowicie bezpłatnie zapewniamy przewóz spod adresu pod adres, które ustala nadawca.

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Paczka mała 70 x 70 x 70 cm do 20kg od 95 zł
Paczka duża 90 x 90 x 90 cm do 30kg od 120 zł
BAGAŻ elastyczne wymiary do 40kg od 90 zł

Informacje i warunki transportu

Dopasuj karton do objętości tego, co chcesz przekazać. Zacznij od ciężkich przedmiotów i pamiętaj o zabezpieczeniu rzeczy delikatnych. Pozostałe miejsce wypełnij np. folią bąbelkową lub papierem, aby nic się nie przesuwało podczas podróży. Opisz paczkę, jeśli jest w niej coś delikatnego, to oznacz ją z każdej strony.

Opłatę pobieramy w momencie, gdy odbieramy przesyłkę od nadawcy. W drodze wyjątku przewidujemy również możliwość opłacania kursu przez odbiorcę paczki, jeśli zostanie to z nami wcześniej uzgodnione.

Ograniczenia dotyczą wyrobów alkoholowych, tytoniowych oraz leków i środków odurzających. Niedotrzymanie ograniczeń wiąże się z karą pieniężną.

Paczkę dokładnie obejrzyj przy odbiorze w obecności kierowcy. Jeśli uległa widocznemu zniszczeniu to wystarczy sporządzić raport, a następnie skontaktować się z nami w ciągu 14 dni. Jeśli paczka została rozpakowana bez kierowcy zadzwoń do nas, będziemy potrzebowali również zdjęć dokumentujących uszkodzenie.