Paczki Polska Szwecja | Przeprowadzki | Transport
Kontakt: +48 780 185 195

Transport motocykli i skuterów

Oferujemy bezpieczny przewóz motocykli i skuterów Polska Szwecja w dobrej cenie

Transport motocykli, skuterów i quadów Polska Szwecja

Chcesz przetransportować motocykl? Z nami to możliwe. Staramy się sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów, z tego względu uruchomiliśmy usługę transport motocykli do Szwecji, skuterów i quadów. Zapewniamy bezpieczny przewóz w systemie Door to Door. Dbamy o każdy powierzony nam egzemplarz. Gwarantujemy, że dotrze na miejsce, szybko, w terminie i w idealnym stanie. Nie musisz rezygnować z ulubionego motocykla lub quada, teraz możesz mieć go tam, gdzie chcesz bez wielogodzinnej i męczącej trasy spędzonej w niewygodnej pozycji. Przewieziemy go dla Ciebie!

Dni wyjazdu

Transport z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Transport ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 195
biuro@paczkiszwecja.pl

Cena transportu do Szwecji i Polski

Cenę każdego transportu kalkulujemy indywidualnie głównie w oparciu o odległość. W cenie zapewniamy system Door to Door oraz ubezpieczenie przewożonego towaru. Staramy się by koszt naszych usług był niewygórowany  dostępny dla każdego. O kwocie informujemy po rezerwacji terminu na transport Polska Szwecja.

Dodatkowe informacje

Każdy transport odbywa się w systemie Door to Door. Motocykl lub quad mocujemy pasami w wewnątrz przestrzeni ładunkowe tak, by o nic nie ocierał i nie przemieszczał się podczas podróży.

Podstawą jest, aby przewożony motocykl był czysty, ten sposób gwarantuje uniknięcie mikro zarysowań. Polecamy zabezpieczyć miejsca, które mogą ulec zniszczeniu np. folią bąbelkową, a mocno odstające elementy takie jak lusterka rozmontować jeśli to możliwe.

Jesteśmy legalną firmą i każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na czas trasy. Przy odbiorze motocyklu zaleca się dokładne oględziny w obecności kierowcy, a jeśli jest taka potrzeba należy sporządzić protokół dotyczący uszkodzeń.

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Motocykl elastyczne wymiary do 250 kg od 350 zł
Skuter elastyczne wymiary  do 150 kg od 250 zł
Quad elastyczne wymiary  do 400 kg od 450 zł
Części elastyczne wymiary  do 100 kg od 150 zł