Przewozy Polska Szwecja w niskich cenach

Gwarantujemy przewozy Szwecja w niewygórowanych cenach. Każda usługa jest kalkulowana indywidualnie w oparciu o najważniejsze czynniki, w szczególności odległość i wielkość. Wyróżnia nas doświadczenie oraz terminowość. Działamy zawsze sprawnie i zgodnie z zasadami międzynarodowego transportu. Staramy się by każda wykonana przez nas usługa w pełni zaspokajała oczekiwania naszych klientów. O każdy powierzony nam towar i pakunek wyjątkowo dbamy, by dotarł na miejsce bez uszkodzeń.

Paczki do Szwecji

Przeprowadzki Polska Szwecja

Transport materiałów budowlanych Polska Szwecja

Transport motocykli, skuterów, quadów Polska Szwecja

Przewozy do Szwecji pod adres

Oferujemy przewozy do Szwecji pod adres z większości województw w Polsce. W naszej ofercie znajdują się paczki, przeprowadzki oraz transport busem do 3,5t.

Niskie ceny transportu

Jesteśmy konkurencyjni i posiadamy ceny, które zachęcają do dłuższej współpracy. Koszty przewozu do Szwecji lub Polski staramy się uzgadniać indywidualnie.

Szybki i bezpieczny transport

Nasze usługi wyróżnia podejście do organizacji czasu i logistyczne podejście. Dostarczamy przesyłki i zamówione towary mieszcząc się w ustalonym czasie.

Zadowolenie naszych klientów

Czy wiesz, że na początku większość naszych klientów pochodziła z polecenia. Dzięki i rzetelności i ciężkiej pracy udało nam się zdobyć pozycję na rynku przewozów do Szwecji.

Poznaj trasę jaką obsługuje nasz transport

Przewozy z Polski do Szwecji

Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że powierzona nam przesyłka dotrze na miejsce o czasie. Podstawą skorzystania z naszego transportu jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać telefonicznie lub online. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzką, to pamiętaj, aby zamówić termin minimum z tygodniowym wyprzedzeniem, aby nie był zajęty przez kogoś innego. Nasze przewozy do Szwecji kursują kilka razy w tygodniu.

Przewozy ze Szwecji do Polski

Transport ze Szwecji odbywa się równie często co w przeciwnym kierunku. Podstawą przekazania przesyłki jest rezerwacja terminu. Prowadzimy legalną firmę i dzięki temu wszystko przewozimy przez granicę zgodnie z prawem, a towar jest ubezpieczony na czas podróży. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wszystko zawsze dotrze na miejsce na czas bez uszkodzeń. Każdy transport odbywa się w bezpłatnym systemie Door to Door.

Dni wyjazdów

Bus z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Bus ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 195
biuro@paczkiszwecja.pl