Przewozy Polska Szwecja w niskich cenach

Gwarantujemy przewóz towarów w niewygórowanych cenach. Każda usługa jest kalkulowana indywidualnie w oparciu o najważniejsze czynniki, w szczególności odległość i wielkość. Nasze przewozy Polska Szwecja wyróżnia doświadczenie oraz terminowość. Działamy zawsze sprawnie i zgodnie z zasadami międzynarodowego transportu. Staramy się by każda wykonana przez nas usługa w pełni zaspokajała oczekiwania naszych klientów. O każdy powierzony nam towar i paczki do Szwecji wyjątkowo dbamy, by dotarły na miejsce bez uszkodzeń.

paczki do Szwecji

Paczki do Szwecji

Przeprowadzki do Szwecji

Przeprowadzki Polska Szwecja

Przewozy Polska Szwecja - Transport do Szwecji

Transport materiałów budowlanych Polska Szwecja

Przewozy Polska Szwecja - trans[port motocykli do Szwecji

Transport motocykli, skuterów, quadów Polska Szwecja

przewozy Polska Szwecja Sprytny Lisek

Przewozy do Szwecji pod adres

Oferujemy przewozy Polska Szwecja pod adres z większości województw w Polsce. W naszej ofercie znajdują się paczki, przeprowadzki oraz transport busem do 3,5t.

Niskie ceny transportu

Jesteśmy konkurencyjni i posiadamy ceny, które zachęcają do dłuższej współpracy. Koszty przewozu do Szwecji lub Polski staramy się uzgadniać indywidualnie.

Szybki i bezpieczny transport

Nasze usługi wyróżnia podejście do organizacji czasu i logistyczne podejście. Dostarczamy przesyłki i zamówione towary mieszcząc się w ustalonym czasie.

Zadowolenie naszych klientów

Czy wiesz, że na początku większość naszych klientów pochodziła z polecenia. Dzięki i rzetelności i ciężkiej pracy udało nam się zdobyć pozycję na rynku przewozów do Szwecji.

Poznaj trasę jaką obsługuje nasz transport

Przewozy z Polski do Szwecji

Decydując się na nasze usługi możesz mieć pewność, że powierzona nam przesyłka dotrze na miejsce o czasie. Gwarantujemy dowóz przesyłki do Szwecji bezpośrednio do rąk odbiorcy. Transport odbywa się w ciągu 48 godzin od nadania paczki. Podstawą skorzystania z naszego transportu jest wcześniejsza rezerwacja terminu, której można dokonać telefonicznie lub online. Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzką, to pamiętaj, aby zamówić termin minimum z tygodniowym wyprzedzeniem, aby nie był zajęty przez kogoś innego. Pamiętaj, aby podać dokładne adresy podczas rezerwacji – ma to duże znaczenie. Nasze przewozy Polska Szwecja kursują kilka razy w tygodniu.

Przewozy ze Szwecji do Polski

Transport ze Szwecji odbywa się równie często co w przeciwnym kierunku. Podstawą przekazania przesyłki jest rezerwacja terminu. Prowadzimy legalną firmę i dzięki temu wszystko przewozimy przez granicę zgodnie z prawem, a towar jest ubezpieczony na czas podróży. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że wszystko zawsze dotrze na miejsce na czas bez uszkodzeń. Każdy transport odbywa się w bezpłatnym systemie Door to Door. Usługa paczki ze Szwecji do Polski jest dostępna kilka razy w tygodniu, wystarczy wybrać odpowiedni termin. Podczas rezerwacji należy podać dokładne adresy, dzięki temu dostarczymy wszystko na miejsce o czasie.

przewozy do Szwecji - Przewozy Polska Szwecja

Dni wyjazdów

Bus z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Bus ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 19
biuro@paczkiszwecja.pl