Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Przewóz zwierząt do Szwecji - Transport do Szwecji | Paczki do Szwecji
Paczki Polska Szwecja | Przeprowadzki | Transport
Kontakt: +48 780 185 19

Przewóz zwierząt do Szwecji

Oferujemy przewóz zwierząt do Szwecji i Polski

Przewóz zwierząt Polska Szwecja

Nie martw się o swojego pupila. Oferujemy przewóz zwierząt do Szwecji w systemie Door to Door. Podczas całej podróży dbamy o to, by transportowane przez nas zwierzęta miały zapewnione: wodę, jedzenie oraz krótkie spacery. Jesteśmy wielbicielami zwierząt i mamy do nich szczególnie delikatne i życzliwe podejście. Powierzając nam swojego pupila możesz mieć pewność, że dotrze na miejsce bezpiecznie i w szybkim czasie. Przewożone przez nas zwierzęta są dla nas sprawą priorytetową w kolejności dostarczeń. Posiadamy profesjonalne transportery do transportu zwierząt.

Dni wyjazdu

Przewozy z Polski do Szwecji
– Poniedziałek
– Czwartek

Przewozy ze Szwecji do Polski
– Środa
– Sobota

Kontakt

+48 780 185 195
biuro@paczkiszwecja.pl

Cena przewozu psa, kota lub innego zwierzęcia

Przewóz zwierząt do Szwecji jest bardzo wymagający, indywidualnie dbamy o każdego powierzonego nam pupila i system jazdy dopasowujemy do jego potrzeb. Z tego względu ceny transportu zwierząt są różne i kalkulowane według jednostkowych kryteriów. Głównym czynnikiem wpływającym na koszt jest odległość, którą musi pokonać bus do Szwecji.

Najczęściej zadawane pytania

Posiadamy profesjonalne transportery do przewozu zwierząt. Mile widziane są prywatne transportery, które są znane pupilom i dzięki temu są one spokojniejsze podczas jazdy.

Dbamy o to, by systematycznie zatrzymywać się na jedzenie i picie oraz krótki spacer jeśli jest taka możliwość współpracy ze zwierzęciem. Staramy się, by podróż była jak najmniejszym stresem.

Naszym celem jest dowiezienie powierzonego nam zwierzęcia w jak najkrótszym czasie, ale za cel stawiamy sobie również bezpieczeństwo. Podczas trasy dostarczenie psa lub kota stawiamy na pierwszym miejscu.

Przedmiot Rozmiar Waga Cena
Mały piesek elastyczne wymiary do 15 kg od 300 zł
Duży piesek elastyczne wymiary  powyżej 15 kg od 400 zł
Kot elastyczne wymiary  do 15 kg od 250 zł
Inne małe zwierzę elastyczne wymiary  do 10 kg od 150 zł