Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /busy/paczkiszwecja/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Busy do Szwecji kilka razy w tygodniu - Transport do Szwecji i Polska
Paczki Polska Szwecja | Przeprowadzki | Transport
Kontakt: +48 780 185 19

Busy do Szwecji kilka razy w tygodniu

Aktualności
busy do Szwecji

Kursujemy systematycznie na trasie Polska – Szwecja i realizujemy rezerwacje transportowe. Busy do Szwecji jeżdżą kilka razy w tygodniu w systemie Door to Door. Dowóz spod adresu pod adres cieszy się dobrą opinią wśród naszych klientów, co nas nie dziwi, ponieważ to bardzo wygodne rozwiązanie. Zależy nam na tym, aby korzystający z naszych usług mieli pełną swobodę rezerwacji terminów.

Transport do Szwecji dopasowany do potrzeb klientów.

Pod wieloma względami dopracowaliśmy swoje usługi, by korzystający nie musieli wkładać wysiłku w rezerwację, dowóz i odbiór towarów i paczek. W celu skorzystania z naszych usług wystarczy zadzwonić i zarezerwować termin, podać adres odbioru i adres dostarczenie transportu. Wycenę usługi przeprowadzamy indywidualnie na podstawie informacji. Nasze busy do Szwecji to gwarancja korzystnej ceny usług.

Zakres usług oferowanych przez busy do Szwecji

  • Paczki do Szwecji o różnym rozmiarze i zawartości. W przesyłanych paczkach może znajdować się niemal wszystko z wykluczeniem wyrobów alkoholowych, tytoniowych i środków odurzających. Należy również pamiętać o tym, aby w pakunku znajdowały się produkty spożywcze tylko i wyłącznie o długim terminie spożycia i hermetycznie zamykane.
  • Transport materiałów budowlanych prosto z magazynu. Nasze busy do Szwecji są w sanie zmieścić dużą ilość towaru. Materiały budowlane odbieramy z dowolnego miejsca np. magazynu, sklepu lub innego miejsca składowania.
  • Przeprowadzki Polska Szwecja w systemie Door to Door. Przewozimy meble, sprzęt RTV i AGD i drobne rzeczy. Przed naszym przyjazdem wystarczy wszystko przygotować, my zajmiemy się załadunkiem i transportem.
  • Przewóz całych palet do Szwecji z towarem np. artykuły spożywcze, odzież, materiały wykończeniowe, meble.
  • Przewóz zwierząt w przyjaznych warunkach z dostępem do jedzenia i picia.

Wszystkie usługi są u nas dostępne przez okrągły rok. Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji terminów i współpracy.

Zostaw komentarz